Publix Weekly Deals 2/9 – 2/15 or 2/10 – 2/16

Publix Weekly Deals 2/9 – 2/15 or 2/10 – 2/16

BOGO DEALS

Kraft Dressing BOGO $4.09
Use one (1) $1/2 coupon from 1/23 SS
Final Cost = $3.09 for 2 ($1.54 each !!)

Old El Paso Taco Shells or Flour Tortillas BOGO $2.25
Use two (2) $0.60/1 Printable Coupon
or use two (2) $0.50/1 coupon from 1/30 SS
or use one (1) $0.50/2 coupon from 1/30 SS
Final Cost = as low as $1.05 for 2 ($0.52 each !!)

Yoplait Fiber One Yogurt (4 pack) BOGO $2.50
Use two (2) $0.50/1 Printable Coupon or from $1/2 GM
Final Cost = $1.50 for 2 ($0.75 each !!)

Betty Crocker Cookie Mix BOGO $2.19
Use two (2) $0.40/1 Printable Coupon
Final Cost = $1.39 for 2 ($0.69 each !!)

Healthy Choice Fresh Mixers BOGO $2.99
Use one (1) $1/2 Fresh Mixers Printable Coupon from HERE or HERE
Final Cost = $1.99 for 2 ($0.99 each !!)

Zatarain’s New Orleans Style Mix BOGO $2.05
Use one (1) $0.50/2 Printable Coupon
Final Cost = $1.55 for 2 ($0.77 each !!)

Post Cereal BOGO $3.99
Use one (1) $1/2 coupon from 1/9 SS
Final Cost = $2.99 for 2 ($1.49 each !!)

Swanson Premium Chunk Chicken Breast (12.5 oz can) BOGO $3.59
Use one (1) $0.50/2 coupon from 2/6 SS
Final Cost = $3.09 for 2 ($1.54 each !!)

OTHER DEALS

Lactaid Milk $3
Use one (1) $1/1 Printable Coupon
Final Cost = $2 !!

Sara Lee Desserts 50% Off
Use one (1) $0.75/1 Cheesecake coupon from 2/6 RP

Hormel Entree $4.99
Use one (1) $1/1 Printable Coupon
Final Cost = $3.99 !!

Pace Chunky Salsa or Picante Sauce $2.50
Buy two (2) and use one (1) $0.50/2 coupon  or $0.40/2 coupon from 1/30 RP
Final Cost = as low as $4.50 for 2 ($2.25 each !!)

Jell-O Gelatin Snacks (6 count, or Temptations) $2
Use one (1) $0.75/1 Pudding or Mousse Printable Coupon
Final Cost = $1.25 each !!

General Mills Fiber One Cereal $2.50
Use one (1) $0.75/1 Printable Coupon or from 1/9 SS
Final Cost = $1.75 !!

CoverGirl Mascara (or Lip products) 30% Off
Use one (1) $2/1 Lip product coupon from 1/30 P&G or $1/1 coupon from 1/30 P&G or 1/16 P&G
Final Cost = 30% + $2 Off !!

Angel Soft Bathroom Tissue (12 double rolls, 24 regular rolls, or 9 mega rolls) $5
Use one (1) $0.50/1 Printable Coupon or from 11/14 RP
Final Cost = $4.50 !!

Nivea Body Wash $3.99
Use one (1) $1/1 coupon from 1/2 RP
Final Cost = $2.99 !!

One A Day Supplements 25% Off
Use one (1) $2/1 coupon or $1/1 Printable Coupon or from 1/2 SS
Final Cost = 25% + $2 Off !!

Pantene Pro-V Hair Care Products $3.50
Buy two (2) and use one (1) $1/2 coupon from 1/30 P&G or 1/23 SS
Final Cost = $6 for 2 ($3 each !!)

Purina Alpo Dog Food $0.99
Buy eight (8) and use one (1) $1/8 coupon from 1/30 RP or $1/10 Printable Coupon
Final Cost = as low as $0.86 each !!

Bounce Dryer Sheets $4.99
Use one (1) $0.25/1 coupon from 1/30 P&G
Final Cost = $4.74 each !!

Clorox Toilet Bowl Cleaner $1.66
Use one (1) $0.75/1 Printable Coupon
Final Cost = $0.91 each !!

Enjoy all the discounts, freebies, and never miss a deal – Subscribe NOW or Follow Me On Facebook

Print Friendly

Trackbacks